Murzascichle – uroki gór

Serdecznie zapraszamy do uroczej miejscowości Murzasichle noclegi, położonej u podnóża Tatr, na wysokości ok.1000m.n.p.m., bogatej w tradycje, z mnóstwem atrakcji turystycznych, blisko szlaków turystycznych jak i z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Zapraszamy w góry Tatry na wczasy – wypoczynek w wakacje 2014.
Murzasichle wakacje w górach!
Polecamy w Murzasichlu atrakcje takie jak : jazdę na nartach, snowboard, skutery, kuligi z pochodniami, imprezy w plenerze i wiele innych atrakcji.
Murzasichle i okolica zaprasza na noclegi i wypoczynek.

Miłośnicy regionalnej architektury znajdą w tanie noclegi Murzasichle wiele ciekawego.
Kościół pod wezwaniem NMP w Murzasichle pokoje do wynajęcia liczy sobie prawie 50 lat i został wybudowany przez mieszkańców w regionalnym stylu.
W czasie Świąt Bożego Narodzenia w kościele wystawiane są jasełka, w których aktorami są mieszkańcy Murzasichla.
W czasie wakacji oraz ważniejszych świąt odprawiane są również msze z muzyką i śpiewem góralskim

Murzasichle pensjonaty wyciągi narciarskie.

W Murzasichle wille znajduje się 6 wyciągów orczykowych. Kompleks Narciarski Murzasichle posiada trzy wyciągi o różnicy wzniesień ok.38m i długości trasy 300-350m. Pozostałe trzy stoki o różnicy wzniesień ok. 35 – 48m, mają długość 240-300m. Przepustowość wyciągów wynosi ok. 3400 osób na godzinę. Trasy są dość proste przeznaczone dla osób początkujących i uczących się jazdy na nartach. Stoki są sztucznie śnieżone i oświetlone, przygotowywane ratrakiem. Przy wyciągach można skorzystać ze ski-serwisu, wypożyczalni sprzętu narciarskiego i sanek. Obok ośrodka wydzielony jest bezpieczny teren do saneczkowania. Przy stokach można skorzystać ze szkoły narciarskiej.